بسم لله الرحمن الرحیم

به متن زیر توجه فرمایید:

اولاً معرفتهاتان را بالا ببرید...

عزیزان من!سقف معرفت خودتان را، سایتهای سیاسی و اوراق روزنامه‌ها و پرسه زدن در سایتهای گوناگون قرار ندهید؛سقف معرفت شما اینها نیست!سطح معرفت را بالا ببرید. با قرآن، با نوشتجات مرحوم شهید مطهری، با نوشتجات فضلای بزرگی که خوشبختانه امروز در حوزه‌های علمیه حضور دارند، آشنا شوید.

سطح معرفت دینی بالا برود؛ این یکی از کارهاست که حتماً لازم است. به نظر من آن کاری که مهم است انجام بگیرد، مطالعات اسلامی است.

          ۱۳۹۱/۰۵/۱۶رهبر انقلاب : بیانات در دیدار دانشجویان

یکی از بزرگترین حلقه های معرفتی مطالعه کتاب ها و سخنرانی های مرحوم مطهری هستش که گویا هنوز هم نویی و تازگی خودش رو داره و از جمله منابعی است که در گذر زمان فعلا!! نتیجه بخشی خودش رو از دست نداده و گویا بعضی ها فراموشش کردن وقتی در جلسه ای صحبت از آزادی بیان یا آزادی میشه و خیل عظیمی اطلاعی از نظر مطهری در این باره ندارند و ته ته معرفتشان همان صحبت های حقوق بشر و کذایی متفکران سر تا پا غربی است تاسف باید خورد!

به هر حال درباره "آزادی انسان" کتابی تهیه شده که از جمع آوری چند سخنرانی با هم توسط مجموعه اندیشه مطهر پدید آمده میتوان نرم افزار این کتاب را گرفت و یا اینکه نسخه فیزیکی کتاب را تهیه کرد و یا اینکه سر فصل های کتاب را بگوییم تا در کتاب های انتشارات صدرا که به وفور در بازار هست پیدا کنیم در ضمن دوستان اصفهانی شرایط برای قرض دادن کتاب هم وجود داره